Prodej osobního elektrického automobilu

Prodej osobního elektrického automobilu a pneumatik
v majetku města Klimkovic obálkovou metodou
Město Klimkovice, Kulturní a informační středisko, vyhlašuje na základě usnesení 8. zasedání
Zastupitelstva města Klimkovic ze dne 7. 2. 2024 prodej elektrického osobního automobilu NISSAN
LEAF.

Město Klimkovice, Kulturní a informační středisko, vyhlašuje na základě usnesení 8. zasedání Zastupitelstva města Klimkovic ze dne 7. 2. 2024 prodej elektrického osobního automobilu NISSAN LEAF a pneumatik v majetku města Klimkovic obálkovou metodou:

1. Vozidlo:  Elektrický osobní automobil NISSAN LEAF, RZ: 9T5 0966, barva bílá
    • Rok výroby: 2014
    • Platnosti osvědčení o technické způsobilosti: 24. 10. 2024
    • Počet najetých km: 389 330
    • Cena stanovena znaleckým posudkem na 88.000 Kč vč. DPH

2.Sada 4 ks zimních pneumatik na discích z lehkých slitin

• Sada 4 kompletních kol s pneumatiky SEBRING k tomuto vozidlu o rozměru 205/55 R16 91 T, zimní
  • Cena stanovena znaleckým posudkem na 1.200 Kč vč. DPH (lze koupit i samostatně)

Náležitosti nabídky:

• jméno, resp. název zájemce
  • datum narození, resp. IČO
  • trvalé bydliště, resp. sídlo firmy
  • kontaktní údaje: e-mail, telefon pro rychlou komunikaci
  • nabídková cena: účastník/zájemce o koupi vozidla nebo pneumatik formou veřejné obálkové metody je povinen specifikovat nabídkovou cenu konkrétní finanční částkou v korunách českých, a to v celých korunách v minimální výši, která je stanovena znaleckým posudkem

Nabídka musí být doručena do 10. 5. 2024 do 12 hodin na podatelnu Městského úřadu Klimkovice v zalepené obálce (doručení nabídek osobně nebo poštou) s označením „PRODEJ NISSAN 2024“ – NEOTEVÍRAT! V nabídce bude popsáno, jakého nabízeného majetku se nabídka týká a jaká je nabídková cena v Kč vč. DPH. Nabídka bude dodána v jednom originále, elektronická forma podání nabídek se nepřipouští.

Obálky budou otevřeny tříčlennou komisí sestavenou ze zástupců města.  S vítězným zájemcem, který nabídne nejvyšší cenu, bude uzavřena Kupní smlouva do 21 dnů ode dne otevírání obálek. Zájemce je dále povinen zaplatit nabídnutou kupní cen, nabízené vozidlo převzít, sjednat zákonné pojištění a provést příslušnou změnu držitele v registru vozidel.

Město Klimkovice, Kulturní a informační středisko si vyhrazuje právo kdykoliv, a to až do uzavření kupní smlouvy, prodej i bez udání důvodu zrušit.

Zájemci si můžou domluvit termín prohlídky nabízeného vozidla a pneumatik, případně se seznámit se znaleckým posudkem vozidla přímo v Kulturním a informačním středisku (přízemí zámku) nebo na telefonu 556 420 005.

V Klimkovicích dne 24. 4. 2024

Bc. Jaroslav Varga v.r.                                                          starosta města

Datum vložení: 25. 4. 2024 13:14
Datum poslední aktualizace: 25. 4. 2024 13:30